250x600 Reklam Alanı Sol Sidebar
250x600 Reklam Alanı Sağ Sidebar
Zeo Panel Reklam Alanı
468x60 Reklam Alanı Header Sol 1
468x60 Reklam Alanı Header Sol 2
468x60 Reklam Alanı Header Sol 3
468x60 Reklam Alanı Header Sol 4
468x60 Reklam Alanı Header Sağ 1
468x60 Reklam Alanı Header Sağ 2
468x60 Reklam Alanı Header Sağ 3
468x60 Reklam Alanı Header Sağ 4
728x90 Reklam Alanı Header Alt
Rev6 yeni tasarım ve özellikleri ile güncellendi! Tamamen Silkroad'a özel tanıtım platformunun ayrıcalığını yaşayın!
Everest Online 80 Cap Only Ch New Event Job Based Drop System 21.07.2023
Duyuru Alanı Satın Al
Açılış Tarihi
SERVER AKTİF
Server Adı

FrontieR Online

 • Cap
  120 Cap
 • Irk
  CH & EU
 • Free Silk
  Hayır
 • Zorluk Seviyesi
  Orta
 • Zorluk Seviyesi
  50%
 • Exp Rate
  4 x
 • SP Rate
  4 x
 • Drop Rate
  4 x

FrontieR Online

lKFowy

                                                FrontieR Online Hakkında
ISRO-R'ı denemenizin zamanı! frontier Online kimse tarafından bulunamayan en güncel ve en yeni Silkroad-R dosyalarını kullanıyor. Sanki bu tek başına yeterince büyük bir başarı değilmiş gibi frontier Online sevilen Tri-Job sistemini de kullanıyor. İnanıyoruz ki bu hevesinizi gidermek için yeterinden fazladır... Ama orada durmadık! frontierOnline'da onu sahada açık ara en gelişmiş private server yapması için daha birçok özel yenilik bulunuyor.


FrontieR Online Takımı Hakkında.
Merhaba arkadaşlar Tüm proje için sorumluluk almayı tercih ediyorum; başarılı olsun olmasın. Aslında bir daha asla Silkroad private sunucularıyla uğraşmak istememiştim... fakat bissürü insan en gelişmiş silkroad dosyalarıyla bir sunucu kurmamı tekrar denemem için bana ulaştı.Hepiniz benim yaratıcı olup Silkroad alemine geri dönmemi istediniz. Eğer geri dönecek olsaydım toplumu şok edecek ve sürprizlerle dolu yeni bir sunucu yapacağımı söz verirdim... ve şimdi yine bu toplumun öncüsü olarak burdayım ve size frontier Online'yi sunuyorum.


Tecrübenizi geliştirin!
Aynı sunucuları aynı sistemlerle ve aynı özelliklerle tekrar tekrar oynamaktan sıkılmadınız mı? Sürekli aynı şeyleri yapmak,sürekli aynı sunucuların kendilerini tekrarlaması mı ? Bu frontier Online'da verdiğimiz sözden çok uzak ! Değişiklik zamanı,büyük değişiklik. VSRO sunucuları gömme ve birdaha arkaya bakmama zamanı! ISRO-R dosyaları çok stabil olup aynı zamanda oyuncularına yeni ve ilgi çekici bir evren sağlar. Biz çok daha dengelenmiş oyuna sahibiz,benzeri görülmemiş ve eksantrik olup hiçbir vSRO sunucuda daha önce kullanılmamış özellikler...


Neden Değişme Zahmeti Duyuyoruz?
Bu doğrudur ki vSRO sunucuları hiçbir zaman 2-3 aydan daha fazla aktif oyuncu tabanına sahip olamamıştır. Daha kötüsü - karşılığında ne alıyorsun? Sadece "rebirth" ya da "phase" adı altında yeniden açılan sunucuda aşırı az değişikliklerle daha fazla para harcamaya hak kazanıyorsun. FrontieR online sadece sürükleyici yeni bir evren getirmiyor,aynı zamanda tüm oyuncuları için adil bir oynayış sunuyor. FrontieR Online'da sağlanan özellikler benzersizdir ve gelmiş geçmiş vSRO sunucularındaki özelliklere benzememektedir.


En güncel Silkroad-R Dosyaları.
Yıllardır vSRO tabanlı sunucuları oynuyorsunuz. Neden yeni birşey denemiyorsunuz? Başta karışık gözükebilir,ama iSROR sistemlerine yakından bakarsanız hiçte karışık değiller.Gayet iyi,gelişmiş,özellikle FrontieR Online'in yaptığı değişiklikler.SRO-R çoğu vSRO oyuncuları tarafından tecrübe edilmediği için bu başlıkda her bir özelliği sizlere iyice anlamanız için ayrıntılı şekilde anlatacağım.Aktif yada aktif olmayan tüm oyuncuların sunucuda adil bir başarı ve refah şansına sahip olduklarından emin olmak için kendi değişikliklerimi ayrıntılı olarak açıklayacağım,Hiç Silkroad-R Sistemini denemediyseniz bile.Tüm konuyu okuduktan sonra,yeterli miktarda tecrübeye sahip olacağınızı düşünüyorum.Yeni sistemlerden korkmayın!Bu konudaki her şey ayrıntılı olarak açıklanacaktır.Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa Topluluk Destekçilerimiz her zaman yardım etmeye hazırdır.


Neden FrontieR Online Oynamalısınız?
FrontieR Online bugüne kadar kurulmuş pSRO alemindeki hem en gelişmiş,hem de en eğlenceli olanı.Eminim kendiniz denediğinizde benimle aynı fikirde olacaksınız! FrontieR Online,bir yılı aşkın bir süredir tek başıma çalıştığım bir konsepte dayanıyor.Yayınlamak için hiç acele etmedim.Her şeyin doğasının mükemmel olduğundan emin olmak istedim ve diğer sunucuların aksine kullanıcı deneyimlerinden hiçbir zaman uzak durmadım.Sadece hatasız bir sunucu değil,aynı zamanda çok para yatıranlar ve para yatırmayanlar için adil bir oyun... Ne tür oyuncular olursa olsun, FrontieR Online'da rekabet etme şansları olacak.Sistem,deneyiminizin tüm yaşamınız boyunca bir efsane olmasını sağlamak ve Private Silkroad Online sunucularındaki bakış açısını sonsuza dek değiştirmek için en küçük parçacıklarından uyarlanmıştır.

AÇIK BETA AÇILIŞ 10 OCAK 2021 SAAT : 20.00
 

BETA KAPANIŞ 17 OCAK 2021 SAAT 20.00 DA SONA ERECEK


BÜYÜK AÇILIŞ :29 OCAK 2021 SAAT : 20.00

Level Kapasitesi.
FrontieR Online'da Level kapasitesi120 olarak ayarlanmıştır.Bazılarınız bunun çok yüksek olduğunu düşünebilir,ancak gerçekten en uygun seçim böyle olmasıdır.Nedenini görmek için okumaya devam edin.

Irklar
FrontieR Online'da European Ve Chinese ırkları bulunmaktadır.Böylece daha iyi bir rekabet için uygun ortam sağlanmış olur aynı zamanda tüm oyun içeriğinden faydalanabilirsiniz.

Oranlar.
Bu dosyalardaki oranların vSRO'dan çok daha doğru çalıştığını kabul etmek çok önemlidir.Bunları diğer pSRO deneyimleriyle karşılaştırmamalı.


LEVEL CAP: 120----IRK: EU/CH----MASTERY: 240----JOB LEVEL: 120


BAŞLANGIÇ LEVEL: 1----JOB BAŞLANGIÇ LEVEL: 1----SILK SİSTEM: AKTİF----ACADEMY: AKTİF


EXP RATE: 40X----PARTY RATE: 45X----PULUS LİMİT MAX: +15----MAX DEGRE: 13----ARTI RATE: İSRO SİSTEM----BAŞLANGIÇ SP: 10K

 

Konuyu Paylaş Facebook Konuyu Paylaş WhatsApp Konuyu Paylaş Twitter

Yorumlar (0)

  Yorum bulunamadı. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Yorum Yap

Yorum yapmak için giriş yapın.