250x600 Reklam Alanı Sol Sidebar
250x600 Reklam Alanı Sağ Sidebar
Zeo Panel Reklam Alanı
728x90 Reklam Alanı Header Alt
728x90 Reklam Alanı Header Alt
728x90 Reklam Alanı Header Alt
468x60 Reklam Alanı Header Sol 4
728x90 Reklam Alanı Header Alt
728x90 Reklam Alanı Header Alt
728x90 Reklam Alanı Header Alt
468x60 Reklam Alanı Header Sağ 4
728x90 Reklam Alanı Header Alt
Rev6 yeni tasarım ve özellikleri ile güncellendi! Tamamen Silkroad'a özel tanıtım platformunun ayrıcalığını yaşayın!
Everest Online 80 Cap Only Ch New Event Job Based Drop System 21.07.2023
Duyuru Alanı Satın Al
Açılış Tarihi
SERVER AKTİF
Server Adı

Miracle Online

 • Cap
  80 Cap
 • Irk
  CH
 • Free Silk
  Hayır
 • Zorluk Seviyesi
  Orta
 • Zorluk Seviyesi
  50%
 • Exp Rate
  20 x
 • SP Rate
  5 x
 • Drop Rate
  0 x
 • Topluluk

Miracle Online | 80 Cap | Drop System | Solo Dungeon | Job System| Open 10.12.2021

Miracle Onlineyi Sizlere tanıtmaktan gurur duyarız.
Biz eğlenceli ve şaşırtıcı bir çok özelliği sizlere yaşatmak için buradayız.
Serverimizi yaklaşık 2 aylık bir süre dilimi içerisinde hazırlamış bulunmaktayız. Siz değerli kullanıcılarımızla bu aksiyon dolu serüvene katılmaya hazır mısınız ?
Sizlere sorunsuz bir oyun heycanı yaşatmak için Miracle online'yi tasarladık.
-Biz Kimiz ?
Biz Tüm Ekip Üyeleri Olgun ve Güvenilir İnsanlarız. Bu iştede üst düzeyde deneyime ve tecrübeye sahibiz.Yaklaşık 2010 yılından beri VSRO Files'in içerisindeyiz.
-Neden Miracle Online ?
* Solo oyuncularımız için bir çok etkinlik.
* %100 Denge ( Eşitlik )
* Stabil
* Takım Oyunu
Seal of Moon her oyuncu kitlesine uygun şekilde dizayn edildi.Oyunumuzda drop olarak saece Seal Of Moon itemler Düşücektir.Tüm Seal Of Moon İtemler 74 level ve üstü canavarlardan düşürebilirsiniz.


Seal of Moon, Tier3(72 Lv.) +3 normal item'lara eşit olacak şekilde
tekrardan yapılandırılıp denge sağlandı.Seal of Moon Items:
1.: 74 ~ 80 lv. moblardan orta zorlukta elde edebilirsiniz.
Oyunumuzda max plus seviyesi +10 dur her hangi bir değişiklik olmayacaktır.Devil Spirit sınırı +3'tür. Her hangi bir değişiklik olmayacaktır.


Oyunumuzda sizleri job aktivitelerinde yormamak adına kervan yolunu yeniden tasarladık. Uzun süren ve sıkıcı hale gelen kervan sistemini stabil hale getirmek adına atılmış bir adımdır.
Bu sayede kervan çekme süresi kısaltılmıştır.


Etkinliğin sıkıcılık düzeyini düşünürken bir yandan da tek yönlü kervan yolu tasarlayarak Thieflerin traderları bulmasını kolaylaştırmayı amaçladık ve job savaşlarını daha aktif bir hale getirdik.
Oyunumuzun Kervan Rotası tek yönlü olarak tasarlanmıştır.
Job Cave’ye sürekli olarak giriş yapabilirsiniz. Ancak Job Uniqueler sadece belirlenen saatlerde spawn olacaktır ve bunun bilgisi sizlere unique'ler spawn olmadan notice ile bildirilecektir.
Job Cave Uniqueler’i takvimde belirttiğimiz zamanlar'da odasında ilk olarak INT Unique spawn olacaktır. INT Unique kesildikten hemen sonra aynı oda içerisinde STR Unique spawn olacaktır.Serverımıza ait özel bir dungeon sistemi oluşturduk. Bu sistem sizlere elixir konusunda kolaylık sağlayacaktır. Dungeona girmeden önce özel NPC'mizden görevimizi alıyoruz ve dungeonumuza giriş yapıyoruz. İçerde 100 mob kestikten sonra görevimiz tamamlanıyor fakat sizler için oraya bir unique bıraktık. O uniquenin sizlere güzel süprizleri var.


Yeni uniquelere ek olarak olmazsa olmaz standart uniqulerimizi de 80Cap'e göre entegre ettik.Diger uniqueleri avlamaktan daha kolay olan bu uniquerden de ödüller elde edebileceksiniz.


4 Element Uniqueleri Roc mountain'de işaretleri alanlarda spawn olmaktadır. STR ve INT olarak ayrılmıştır.


Kesildikten 8 saat sonra tekrar spawn olmaktadır.


Oyuncuların her gece hem kendisini hemde karakterlerini bu etkinlik için hazırladığını biliyoruz.Medusa etkinliği için Uzun uğraşlar sonucu hazırlamış olduğunuz karakterlerinizi saat tam 23:00 da ispatlayacaksınız.
Oyundaki en ateşli rekabet olacağını düşündüğümüz bu etkinliği sizler için serverimize eklemiş bulunmaktayız.
Fakat birçoğunuzun sevineceği birçoğunuzun da üzeleceğini düşündüğümüz bu sistemde Medusa günde sadece 1 kere belirlenen saatte spawn olacaktır.
STR karakterlere haksızlık yapmamak adına uniq'lerde kısıtlamak yerine sizlere STR'ler arasında rekabet oluşturmak için Medusa'nın Str'sini ekleme kararı aldık.

Silkroad online'da kuşgusuz en önemli ve en eğlenceli rekabet ortamının oluştuğu yer kale savaşlarıdır.
Kale savaşları tamamen strateji ve oyuncu becerisi üzerine kurulu bir sistemdir.
Bizler extra olarak kale içerisinde killcounter sistemini aktif ettik ve katlettiğiniz kişileri burada görebilirsiniz.
Kale Ödülü:Fortess War Komutan Tittle +50 BBattle Arena etkinliğinin oyun içerisindeki rekabetin büyük bir parçası olarak görüyoruz.Oyunumuz içerisinde kullanılacak olan Battle Arena Map' i klasik Battle Arena Score Map' idir.Bir çok kişinin defalarca bu etkinliğe katıldığı ve en ince ayrıntısına kadar bildiğinin farkındayız.Bu etkinlik de takvim de belirtilen saatlerde random veya partyli bir şekilde giriş yapabileceksiniz içeri de her zaman sizleri bekleyen bir party olacak etkinlik başladığında Kırmızı veya mavi takım safe zonesine ışınlanacaksınız.
Etkinlik sona erdiğinde en yüksek puan'a sahip takım kişi başı 20 arena coin kazanırken kaybeden taraf ise 5 arena coin ile şehre dönecektir. Etkinlik başlangıcında haritanın en üst katında bulunan Elite'yi öldüren takım yüksek bir puan kazanacaktır.
Survival Arena etkinliği sistem tarafından etkinlik başlamadan tüm oyuna [10] ve [5] dakika kala başlayacağını bildirir.
Jangan'da bulunan Teleport üzerinden etkinliğe giriş yapabilirsiniz.
10 dakika sonunda sistem girişleri açılacak etkinliğe katılan oyunculara Auto Cape takacaktır. ( Etkinlik süresince çırılamaz! )
Survival Arena etkinliğinde Party, ve Karakter/Guild nickleri devredışı olup tüm oyuncular bireysel mücadele edeceklerdir.
Survival Kill Counter sıralamasında yer alan ilk [3] oyuncu maç sonucunda sırasıyla kazanacağı ödüller yukarida gibidir;
MadnessArena etkinliği sistem tarafından etkinlik başlamadan tüm oyuna [10] ve [5] dakika kala başlayacağını bildirir.
Jangan'da bulunan Teleport üzerinden etkinliğe giriş yapabilirsiniz.
10 dakika sonunda sistem girişleri açılacak etkinliğe katılan oyunculara Auto Cape takacaktır. ( Etkinlik süresince çıkarılamaz! )
Madness Arena etkinliğinde Party, ve Karakter/Guild nickleri devredışı olup tüm oyuncular Party halinde mücadele edeceklerdir.
Maddnes arena uniquelerini kesenlerin kazanacağı ödüller yukaridaki gibidir;LMS etkinliği sistem tarafından etkinlik başlamadan tüm oyuna [10] ve [5] dakika kala başlayacağını bildirir.
Jangan'da bulunan Teleport üzerinden etkinliğe giriş yapabilirsiniz.
10 dakika sonunda sistem girişleri açılacak etkinliğe katılan oyunculara Auto Cape takacaktır. ( Etkinlik süresince çıkarılamaz! )
LMS etkinliğinde Party, ve Karakter/Guild nickleri devredışı olup tüm oyuncular bireysel mücadele edeceklerdir.
LMS etkinliginde ayakta kalan son oyuncu 75 Silk kazanır.

 

Konuyu Paylaş Facebook Konuyu Paylaş WhatsApp Konuyu Paylaş Twitter

Yorumlar (0)

  Yorum bulunamadı. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Yorum Yap

Yorum yapmak için giriş yapın.