250x600 Reklam Alanı Sol Sidebar
250x600 Reklam Alanı Sağ Sidebar
Zeo Panel Reklam Alanı
468x60 Reklam Alanı Header Sol 1
468x60 Reklam Alanı Header Sol 2
468x60 Reklam Alanı Header Sol 3
468x60 Reklam Alanı Header Sol 4
468x60 Reklam Alanı Header Sağ 1
468x60 Reklam Alanı Header Sağ 2
468x60 Reklam Alanı Header Sağ 3
468x60 Reklam Alanı Header Sağ 4
728x90 Reklam Alanı Header Alt
Rev6 yeni tasarım ve özellikleri ile güncellendi! Tamamen Silkroad'a özel tanıtım platformunun ayrıcalığını yaşayın!
Everest Online 80 Cap Only Ch New Event Job Based Drop System 21.07.2023
Duyuru Alanı Satın Al
Açılış Tarihi
SERVER AKTİF
Server Adı

West Sro

 • Cap
  80 Cap
 • Irk
  CH
 • Free Silk
  Hayır
 • Zorluk Seviyesi
  Zor
 • Zorluk Seviyesi
  100%
 • Exp Rate
  2 x
 • SP Rate
  25 x
 • Drop Rate
  5 x

West Online | 70 Cap - Only CH | Long Term | 70 Cap Update | 8 Nisan !70 CAP LEVEL UPDATE !

Herkese Merhaba ! Oyunumuzun başlagıcından bu yana Exp ve Sp ratenin düşük olacağının defalarca bilgisini vererek , başlamanızı önermiştik.
Kasılma sürecinde bir çok oyuncumuz 1x rate emek serverlerde oynayıp gelen kitle kendini belli etmişti, fakat % 60 lık büyük bir çoğunluk exp rate ve sp rateden şikayetçi olmuştu bunların gelişimi için daha önce düşünmüş olduğumuz balance event etkinliğini haftanın belirli günlerinde aktif etmeyi planlamıştık fakat exp point aşırı derece fazla vermesi sonucu levelin ve kasılmanın anlamı kalmamıştı.
Eventin ilk aşamasında bazı belirlediğimiz kısıtlamalar oyuncularımızın hoşuna gitmemesi sonucunda iptal etmek durumunda kalmıştık.
Eventin başlayış anından itibaren exp ratenin düşük seviyede olması tamamen güvenlik kaynaklı bir durumdu ,bir çok oyuncu event odasını terketme durumunda kaldı , exp rateden yoğun derecede şikayetçi olan oyunculara balance event etkinliği için exp point kazanabilme şansını sunduk fakat moblardan gelen exp point miktarının aşırı derecede yüksek olması bizleride şaşırttı.
70 Cap dönemine yavaşa yavaş girmeyi planlıyoruz ve yeterince şeffaklık göstereceğiz aynı sekılde ilgi ve alakayı ve anlayışı sizlerdende bekliyoruz, bazı hususlarda level düşürme gold sıfırlama vs gibi yaptırımlar yapacacağız , oyuna yeni başlayan kullanıcılarımızı bu durumdan maruz bırakmayıp ileri seviyede ilerleyen kitle ile beraber eş değerde tutmaya çalışacağız..
Event etklinliği ,etkinlik takviminde olduğu belirli günlerde ve saatlerde yapılmaya devam edecektir..
İlerleyen süreçte, aramıza yeni katılacak olan oyuncularımızın da rahatlıkla rekabet edebileceği şekilde düzenlemeler getirerek, uzun vadeli Cap deneyimini sizlere yaşatmaya devam edeceğiz..
Silkroad'da drop sistem oyunlarda level kasmanın çok kolay olduğu yapıyı biz desteklemiyoruz. Karakterleriniz slotta kaldıkları müddetçe gelişiminizi sağlayacak materyaller biriktirirler.
Karakterleriniz 70 level olsada üzerinizde item, stone, elixir olmadığı sürece levelden ibaret kalır. Projemiz emeğe dayalı bir yapıya sahip olduğu için, sizler slotlarda level alırken, aynı zamanda gelişiminizde doğru orantılı olarak tamamlanmaya başlayacaktır. Uzun vadeli Drop system oyun yapısını sevip oynamak istiyorsanız, slotta botta kalmak, level almak için belirli bir süre vakit harcamak sizi sıkmamalıdır. Drop sistem olan bir oyunda level kasmanın aşırı derecede kolay olması oyunun ciddiyetini zayıflatmaktadır.
Drop system oyunların zevki level kasmak, materyal biriktirip basmak ve çaba sarfeden oyuncuların sarfetmeyen oyunculardan bir farkı olmasıdır. Private serverlarının büyük çoğunluğunun çok kısa sürede kapandığını düşünerek, vakit harcamaya korkmakta haklısınız.
West Online sunucusu için endişelenmenizi gerektirecek bir durum söz konusu değildir. Çekip gidebilirdik fakat biz bu yola bu düşünce ile değil tamamen oyunu ve oyuncuyu destekleyen bir sistem kurmak istediğimiz için bu yola girdik ,Kendimizi güven konusunda kanıtladığımızı düşünüyoruz.
Yeni gelen oyuncularımız West Online adını gördüğünde bizleri o insanlardan biri sanıp bize önyargılı bakıyor olabilir. Community'yi dolandıran diğer oyunlar gibi vurkaç yapıp giden biz değiliz.
Yeni cap döneminde gelen update hazırlıkları bazı oyuncularımızın belki hoşunuza gitmeyebilir saygı duyarım, ama 70 Cap upgrade versiyonun temiz bir açılış olmasını, West'e katılmak isteyen oyuncuların sizinle rekabet edebilmelerini sağlamalıyız. Bu sizler içinde, yeni oyuncularımız içinde olumlu adımdır.
İlgili bölümde fazla yazı yazıyoruz. Anlaşılır olmak istiyoruz. Yeni oyuncularımız için problem teşkil edecek veya etmeyecek durumları tane tane açıklamaya özen göstereceğiz.
Oyundan silinecek kazanımlarınız hususunda kendimizi sizin yerinizde sayarak, silinecek olan hangi materyal olursa olsun ne kadar emek harcayarak kazanıldığı hususuna yoğunlaşarak ve bir karar almış bulunmaktayız.
Ancak oyuna yeni katılacak olan oyuncuların adapte olabilmeleri için 60 Cap versiyonundaki zorlukları bir nebze geride bırakmalıyız.
Bu versiyon için değerli olan birçok materyal değerini kaybediyor. Sox item rateleri kesinlikle değişmemelidir. Her oyuncu itemler için eşit şartlarda mücadele vermelidir.
08.04 2022 tarihinde oyunumuz tekrar aktif edildiğinde levellerinizin ve Skill Pointlerinizin 70 cap versiyonu için problem oluşturacağını düşünüyoruz.
Buna düzenleme getirmezsek, siz versiyona geçiş tamamlandıktan sonra direkt olarak Cave bölgesinde 8 Degre için kazanımlar elde etmeye başlarken, aramıza yeni katılacak olan oyuncular, level ve skill point problemleri ile boğuşup geride kalacaklardır.
Bunun olmasını istemiyoruz. Silkroad'da drop sistem oyunlarda level kasmanın çok kolay olduğu yapıyı biz desteklemiyoruz. Karakterleriniz slotta kaldıkları müddetçe gelişiminizi sağlayacak materyaller biriktirirler. Sizin 2 günde 70 level olmanızın size fayda sağlar yanı yoktur.
West Online'de 70 cap'a geçişini tamamladığında, bakım sonlandığında oyunda açık bulunan her karakter 1 Level'e düşürülüp, bütün skilleri sıfırlanıp, 25.000 Skill Point ve karakterlerinde 500k gold ile başlayacaklardır.
Aramıza yeni katılan oyuncularda yukarıda yazılan şartlarda başlayacaklardır. Yani eski oyuncularımız ile yeni oyuncularımız arasında Level, Skill Point ve Gold farkı olmayacaktır. Her oyuncu eşit levelde başlayıp, eşit expi alıp ilerleyen level dönemlerinde 8 Degree materyallere eşit zaman aralıklarında ulaşacaktır.
Eski oyuncularımız ile yeni oyuncularımız arasında Level Skill Point ve Gold problemini tamamen giderilmiş sayıyoruz.
Eski oyuncularımızın kasalarında bulunan goldlar, oyunun dengesi için sorun teşkil etmektedir. Çünkü oyunun yapısında goldla üstünlük kurulabilecek özellikler mevcut. Silkroad'ın kervan sistemi şahane olduğu kadar oyunun gidişatına da şahane zararlar vermektedir. 1 Kervan alınıyor ve sürekli farklı şehre götürülüp satılıyor. O kadar can sıkıcı bir gold kazanma yolu ki malınız var ve bu malı satabilecek müşteriniz her zaman var. Doğal olarak sürekli para kazanıyorsunuz.
Durdurulamaz bir servete erişiyorsunuz. Bu servetinizi yavaşlatmak için Thiefleri oyuna teşvik etmeye çalışıyoruz ancak gece geç saatlerde botla scriptler açılıp, kaçak göçek kervan çekimleri durmak bilmeden devam ediyor. Bu devam edişiniz bizi elinizdeki goldu eritmek için, oyunda eklenen her etkinliğe, her yeniğine goldla ulaşma şartı eklemek zorunda bırakıyor.
Gold kazanıyorsunuz ve bu goldu size harcatabilmek için de yüksek miktarlarla sizi karşı karşıya bırakmak zorunda kalıyoruz. Siz bunu karşılıyorsunuz ancak oyna yeni adapte olmaya çalışan oyuncular bu miktarları servetleri küçük olduğu için karşılamakta güçlük çekiyorlar.
Yeni versiyonda bu şekilde gitmeyi doğru bulmuyoruz. Az gold kazanın, size yetecek kadar kazanın bizde o goldları sizlerden eritmek için ağır yükler getirmek zorunda kalmayalım ve oyuna sonradan katılan oyuncular bu fiyatlar altında ezilmesinler.
Bu yazıları okuyorsanız West Online sunucusu bakım moduna alınmıştır.
Elixir, ArenaCoin, Exp Ticket ve Goldlar karakterlerden silinecektir,GDF, Devil, Silk, Stone, Dress ve İtem'lar karakterlerden silinmeyecektir.(A) Grade Devillar +0'a çekilecektir.

[video=youtube_share;-hWi0pofzW0]https://youtu.be/-hWi0pofzW0[/video]

Her Gün 21.30
Herkes +60 Olduğu Zaman Aktif Olacaktır.


Survival Arena Saatleri ;

17.00
22.00
EK OLARAK ;

1 <=> 10 Arena Coin
2 <=> 5 Arena Coin
3 <=> 3 Arena Coin
4 <=> 2 Arena Coin
5 <=> 1 Arena Coin


 

Konuyu Paylaş Facebook Konuyu Paylaş WhatsApp Konuyu Paylaş Twitter

Yorumlar (0)

  Yorum bulunamadı. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Yorum Yap

Yorum yapmak için giriş yapın.